Artykuły BHP – tylko na Aciro.pl!

Artykuły BHP – tylko na Aciro.pl!

Artykuły BHP – tylko na Aciro.pl!

by 22 lutego 2019 0 comments

Szukasz środków ochrony osobistej, które są niezbędne w Twoim zakładzie pracy? Musisz sprostać wszystkim wymaganiom przepisów bezpieczeństwa? Chcesz, by Twoi pracownicy czuli się bezpiecznie i bez obaw wykonywali swoje obowiązki? Odwiedź sklep Aciro.pl  zapoznaj się z najszerszą ofertą produktów BHP, które znajdą swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Zobacz, co oprócz środków ochrony znajdziesz w ofercie sklepu.

Aciro.pl – co znajdziesz w naszym sklepie?

Środki ochrony osobistej są stosowane wtedy, kiedy środki ochrony zbiorowej nie stanowią wystarczającego zabezpieczenia przed zagrożeniami w pracy. Wtedy, w zależności od specyfiki i warunków pracy, pracodawca jest zobowiązany do zapewnienia swoim pracownikom niezbędnych elementów ochrony. Do jakich celów są wykorzystywane artykuły dostępne w sklepie Aciro?

Ochrona przed hałasem

Praca w hałasie o dużym natężeniu lub permanentnym czasie trwania jest uciążliwa, a przede wszystkim szkodliwa dla zdrowia całego organizmu. Dlatego przy przekroczeniu wskazanych przepisami wartości (powyżej 85 dB) każdy z pracowników narażony na ten czynnik musi stosować indywidualną ochronę słuchu. W celu zapewnienia ochrony słuchu zapoznaj się z nausznikami oraz zatyczkami do uszu dostępnymi w sklepie Aciro.pl.

Ochrona wzroku

Wzrok narażony jest u przedstawicieli wielu zawodów. Począwszy od spawaczy, skończywszy na pracownikach chemicznych laboratoriów. W ofercie Aciro znajdziesz zatem profesjonalne gogle i maski, które chronią wzrok i twarze pracowników w różnych warunkach pracy.

Ochrona dróg oddechowych

W trudnych warunkach pracy na uszkodzenia narażone są drogi oddechowe. Może być to spowodowane zarówno oparami, jak i pyłami. Wybierz akcesoria chroniące drogi oddechowe dopasowane do specyfiki pracy i panujących warunków.

Kombinezy, buty, kaski

Jest to bardzo szeroka kategoria produktów. Ich dobór powinien być podyktowany specyfiką zagrożeń wynikających z pracy. Skuteczna ochrona zależy bowiem od materiałów, z jakich odzież ochronna została wykonana. Każdy z nich zapewnia odporność na inne czynniki – mogą nimi być wysokie temperatury, ostre materiały, środki chemiczne itd.

Aciro – nie tylko artykuły BHP

Oprócz niezwykle szerokiej oferty środków ochrony osobistej w sklepie dostępny jest również szereg innych akcesoriów. Zobacz, co jeszcze znajdziesz w ofercie sklepu Aciro.pl.

  • Osprzęt telekomunikacyjny – dzięki tym akcesoriom wykonuje się bezpieczne i skutecznie przesyłające sygnał sieci telekomunikacyjne. Znajdziesz tu między innymi uchwyty odciągowe, zawiesie taśmowe, łączniki, osłony złącz czy osprzęt instalacyjny. Wszystkie akcesoria są wykonane z materiałów odpornych na różne czynniki, m.in. atmosferyczne.
  • Taśmy i kleje – coraz częściej zastępują tzw. elementy sztywnego montażu, czyli np. nity czy śruby. Zapewniają równie wysoką trwałość, jednak gwarantują większą estetykę. Ponadto taśmy mogą być wykorzystywane również w oznakowaniu powierzchni czy w procesie pakowania produktów.
  • Osprzęt energetyczny – sieci energetyczne wymagają użycia wielu różnych elementów, które poprawiają ich przesyłowość oraz bezpieczeństwo. Wśród nich znajdują się m.in. głowice kablowe, mufy, złączki śrubowe, zakończenia kabli czy narzędzia do ich obróbki.
  • Materiały ścierne – w ofercie nie brakuje również narzędzi do szlifowania. Znajdziesz tu również wymienne tarcze, włókniny czy szczotki. Wszystkie przeznaczone są do pracy na różnych materiałach, dlatego możesz wybrać elementy, które jak najlepiej wpiszą się w specyfikę Twojej pracy.

Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszym, który zostawi komentarz.

<