Rodzaje umywalek do łazienki – porównanie

Rodzaje umywalek do łazienki – porównanie

Rodzaje umywalek do łazienki – porównanie

by 27 lutego 2018 0 comments

Umywalka to jeden z podstawowych elementów wyposażenia łazienki. Decydując się na jej wybór należy pamiętać, że przede wszystkim powinna być funkcjonalna. Współczesny rynek oferuje bardzo wiele rozwiązań, które są nowoczesne i efektowne. W zależności od rodzaju umywalki, na którą się zdecydujemy, możemy podkreślić wystrój wnętrza i nadać mu wyjątkowy charakter.

Umywalki nablatowe

Umywalka nablatowa to efektowny, a przy tym funkcjonalny pomysł na aranżacje strefy umywalki. Tego typu rozwiązania sprawdzą się szczególnie u osób, które lubią mieć najpotrzebniejsze akcesoria łazienkowe w zasięgu ręki. Wolny obszar na blacie umożliwia postawienie obok umywalki wszelkich niezbędnych artykułów jak: mydło do rąk czy szczoteczka do zębów. Umywalki nablatowe pozwalają zaoszczędzić wiele miejsca. Większość ich funkcji przejmuje blat w związku z tym mogą one być znacznie węższe od tradycyjnych umywalek. Należy jednak pamiętać, że im węższa umywalka, tym powinna być ona głębsza.

umywalka nablatowa

Umywalki z szafką

Atutem tego rodzaju rozwiązań są kwestie estetyczne. W szafce zostają ukryte rury i inne części armatury łazienkowej. To rozwiązanie również zapewnia nam znaczną przestrzeń wokół umywalki, którą możemy wykorzystać, umieszczając tam kosmetyki i inne akcesoria. Umywalki z szafką tworzą jedną dekoracyjną całość. Łatwiej więc zadbać o utrzymanie czystości. To także doskonały sposób stworzenie dodatkowego miejsca do przechowywania. Sprawdzą się idealnie u osób, które potrzebują dużą ilość schowków i szuflad.

umywalka z szafką

Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszym, który zostawi komentarz.

<