Wykorzystanie natrysku pianki poliuretanowej w halach produkcyjnych

Wykorzystanie natrysku pianki poliuretanowej w halach produkcyjnych

Wykorzystanie natrysku pianki poliuretanowej w halach produkcyjnych

by 11 grudnia 2014 0 comments

Wszyscy zapewne słyszeliśmy już o nowej, skutecznej i bardzo łatwej metodzie ocieplania poddasza. Jeśli nie wszyscy, to słyszała o niej z pewnością ta część z nas, która niedawno miała do czynienia z ocieplaniem poddasza. Zapewne wykorzystaliście do tego celu piankę poliuretanową i metodę natrysku, jaką się ją nakłada. Nic dziwnego – przecież jest to dziś najbardziej popularny sposób na tworzenie termoizolacji. Ale jak się okazuje, taka termoizolacja z pianki poliuretanowej wykorzystywana jest nie tylko w przypadku poddasza, choć oczywiście w większości przypadków do tego celu właśnie się ją wykorzystuje.

Gdzie jeszcze?

Pianka poliuretanowa używana jest również do tworzenia izolacji ścienno-sufitowych czy wewnątrz budynków, na przykład w halach produkcyjnych. Jak wiemy, utrzymanie odpowiedniej temperatury w takich halach jest niezmiernie istotne, dlatego warto zadbać o odpowiednią izolację. Taki natrysk pianki poliuretanowej jest natomiast bardzo dobrym rozwiązaniem, bowiem z całą pewnością jest to sposób skuteczny. Jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, zapobiega powstawaniu grzybów oraz pleśni, świetnie sprawdza się zarówno na poddaszu, jak i wewnątrz pomieszczeń. Aby zapewnić bezpieczeństwo pracy, aby podczas wykonywania powyższych czynności nic nam się nie dostało do oczu, polecamy Okulary UVEX.

Do tego jest to metoda całkiem niedroga, a już na pewno nie tak kosztowna, jak wiele innych sposobów. Dodatkowym atutem jest to, że natrysk pianki poliuretanowej może tak naprawdę wykonać każdy, bo metoda ta w ogóle nie jest skomplikowana.

Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszym, który zostawi komentarz.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wszystkie inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.

11 + 13 =